Dyrekcja


Dyrektor Beata Duraj

Z-ca Anna Rączka
Rysowała:        
Weronika Dudzińska (lat 8)       




Grono pedagogiczne

Elżbieta Malec

Małgorzata Bogacka

Anna Jędrzejczyk

Joanna Skorzec- Gajetzki
nauczyciel języka polskiego
nauczyciel matematyki
pedagog szkolny
Rysowała:      
Agnieszka Sobala (lat 12)     
Rysowała:          
Magda Bałdyga (lat 12)        
Rysowała:      
Magda Bałdyga (lat 12)     

Lidia Nowak-Gandziarowska

Piotr Niżnik

Beata Średzińska-Hornowska

Mirosława Mughal
nauczyciel przyrody
nauczyciel wychowania fizycznego
nauczyciel języka polskiego
nauczyciel języka polskiego
Rysowała:      
Agnieszka Bastek (lat 12)     
Rysowała:      
Marlena Lipko (lat 11)     
Rysowała:
Vanessa Barańska (lat 11)
Rysował:        
Robert Suchy (lat 11)       

Małgorzata Wilk

Aleksandra Szcześniak
nauczyciel języka angielskiego
nauczyciel języka angielskiego
nauczyciel matematyki
Rysowała:      
Agnieszka Bastek (lat 12)     
Rysowała:         
Paulina Wieczorek (lat 10)        

Aleksandra Hyla

Katarzyna Burg

Beata Domagała-Golonka
nauczyciel muzyki
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Rysowała:      
Joanna Kobyłecka (lat 12)     
Rysował:      
Mateusz Mierzwa (lat 7)     

Alicja Sobocińska-Świerdza

Wioletta Mech

Renata Makowska

Barbara Miketa
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
i języka polskiego
wychowawca świetlicy
nauczyciel religii
 
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
 
Rysowała:        
uczennica (lat 8)       
Rysowała:        
Ewa Lendzik        
Rysowała:        
Magda Bałdyga (lat 12)       
Rysowała:        
Ania Ślęzok (lat 9)       

Grzegorz Mączka

Beata Bulińska

Katarzyna Babik-Miszkiewicz

Jolanta Gala
nauczyciel wychowania fizycznego
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
nauczyciel, bibliotekrz
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Rysował:        
Robert Suchy (lat 11)       
Rysowała:        
Kasia Żyłka (lat 8)       
Rysowała:        
Magda Bałdyga (lat 12)       
Rysowała:        
Daria Dul (lat 9)       

Maria Woźniak-Halamus

Maria Tyrała-Czop

Aneta Literacka

Karina Wiśniewska
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
nauczyciel przyrody
edukacji wczesnoszkolnej
wychowawca świetlicy
Rysowała:        
Daria Fedak (lat 10)       
Rysowała:        
Natalia Piskorz (lat 10)       
Rysowała:        
Ewa Lendzik        
Rysowała:        
Ewa Lendzik (lat 10)       

Marzena Czempiel-Białas

siostra Julianna

Iwona Rulik

Magdalena Wiśniewska
wychowawca świetlicy
nauczycielka religii
nauczyciel informatyki
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Rysował:        
Dawid Karkiewicz (lat 9)       
Rysowała:        
Joanna Kobyłecka (lat 12)       
Rysowała:        
Aleksandra Hanka (lat 7)       




Pracownicy administracji


Izabela Wikarek

Elżbieta Gacek

Gabrysia Wojtynowska


Karolina Wojtynowska
Copyright © 2001-2010 by AS COMPUTERS